PRACOWNIA

MACHINA architekci to pracownia projektowa zrzeszająca architektów, architektów wnętrz i specjalistów z branży budowlanej, zainteresowanych tworzeniem projektów dopasowanych do potrzeb.
Naszym celem jest kreowanie przestrzeni pozytywnej w odbiorze przy jednoczesnym połączeniu interesów różnych stron.
Dlaczego? Bo wychodzimy z założenia, że nie robimy "sztuki dla sztuki".
Jak to robimy? Na wstępnym etapie projektowania angażujemy także inwestora. W oparciu o pogłębiony wywiad i analizę przykładowych rozwiązań tworzymy wytyczne projektowe, które razem z wytycznymi analizy prawnej i potencjału miejsca tworzą główne założenia projektowe. Na każdym etapie pracy staramy się im sprostać tak, by projekt który powstaje spełniał oczekiwania i był najlepszym z możliwych w tym danym miejscu i okolicznościach.

ZESPÓŁ

EWELINA JANISZEWSKA

Architekt - Founder

Pasjonatka zagadnień związanych z przebudową i przekształceniami. W projektowaniu najważniejsza jest dla niej funkcjonalność, forma i światło. Trudne warunki i nietypowe oczekiwania traktuje jak wyzwania. Absolwentka Politechniki Poznańskiej, laureatka konkursu TUP na najlepszy dyplom 2009. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w Polsce, Islandi i Francji. Ceni sobie kontakt z klientem i możliwośc odpowiedzi na jego potrzeby.

prof. ROBERT AST

Architekt - Urbanista

WOJCIECH HELAK

Konstruktor - Kierownik Budowy

HELENA SIWECKA

Asystent Architekta

ANNA MARMUR

Asystent Architekta

PATRYK JASKULSKI

Asystent Architekta

MARCIN KUBACKI

Projektant Specjalności Drogowej

ZUZANNA SUWIK

Projektant Grafik

POSZUKIWANY POSZUKIWANA

Asystent Architekta, stażysta
^